גולן הדברות


חברת גולן הדברות המובילה בארץ בהדברות מזיקים והרחקת יונים, הדברה ידידותית, והדברת דירות ללא ריח. ההתמחות שלנו היא בהדברת קני צרעות ודבורים, בנוסף אנו מדבירים ג'וקים, קרציות, פרעושים, עכברים, קרדית האבק, נמלים, דג הכסף, לכידת חולדות, טיפול בגז נגד חרקי עץ תולעי עץ וטרמיטים. מס רשיון 2017


  • קטגוריה: חולון

תיאור

יתרונותיה של הדברה ירוקה על פני כימית

לעומת זאת הדברה  הינה שיטת הדברה המבוססת על חומרים טבעיים מהטבע. רמת הרעילות שבחומרים אלה הינה מזערית כך שאינה מסוכנת לבני האדם ולבעלי החיים שבקרבת מקום. כמו כן הרעלים המצויים בהדברה ירוקה הינם מתפרקים במהירות יותר מאשר חומרי ההדברה הסינטטיים. באופן זה, גם כאשר הם יהיו בהשיג יד אדם או חיה, הם כבר לא יהיו אפקטיביים.

היום כבר הגיעו למסקנה הברורה כי חומרי הדברה  יכולים בהחלט להחליף את חומרי ההדברה הכימיים. מסקנה זו מתייחסת בעיקר להדברה ביתית תברואתית ולא כל כך להדברה חקלאית. הסיבה לכך היא כמות המזיקים הרבה הקיימת בשטחים חקלאיים המצריכה התמודדות שונה מההתמודדות בבית.

צעד מונע לפני בואם של המזיקים

הדברה ירוקה מתבצעת החל משלב מניעת המזיקים, ובכך מונעת את תופעת המזיקים מבעוד מועד. כך למשל, הדברה ירוקה מתבטאת בשמירה מרבית על ניקיון הבית והחצר, אשר חלק משמירה זו היא ניקוי פסולת מזון המהווה בית גידול פוטנציאלי לחרקים. כמו כן הדבר מתבטא בשמירה על לחות נכונה משום שהעובש בטיבו מזמין חרקים, ואטימת סדקים ופתחים השמשים כמקומות מסתור למזיקים.,

לסיכום, כאשר אתם ניגשים להדברת מזיקים זו הזדמנות נפלאה עבורכם להיות חלק מהמגמה העולמית לשמירה על איכות הסביבה. וודאו כי אתם בוחרים בחברה להדברת מזיקים אמינה, מיומנת, יסודית ומקצועית בתחום הדברה ירוקה. כך תוכלו להבטיח לעצמכם וליקרים לכם כי ההדברה נעשית בצורה בטיחותית יותר, יעילה יותר ומהירה יותר.

לשיחת התייעצות חינם  - גולן - 0502878645