5 טיפים שעוזרים להורים לקנות יותר, בזול


1. רכישת ביגוד לתינוקות בחו״ל

לצד האלטרנטיבות הקיימות בארץ של המותגים המקומיים, ישנם מותגים בינ״ל הנמכרים בארץ לפעמים בעשרות אחוזים מעל המחיר של מעבר לים. הדוגמה הטובה ביותר להזמנת מוצרים מחו"ל שעושים משלוח לישראל היא חברת nextהאנגלית, החברה מתחזקת אתר שלאחרונה אף החל להציג את המחירים בשקל ישראלי ולתמוך בתשלום מאובטח ב-paypal. החברה מציעה מגוון מוצרים החל בפעוטות בגיל לידה ועד לילדים בוגרים. המחירים לרוב נמוכים בעשרות אחוזים מהמקבילות כאן בארץ, והמוצרים יגיעו בתוך שבוע לסניף הדואר הקרוב לביתכם.


הזמנה ממותגים בארה״ב – לאחרונה ישנן לא מעט חברות אשר מציעות שירות שילוח לארץ למוצרים שנרכשו בארה״ב, בעזרת שירותים אלו תוכלו לצאת למסע קניות במותגים אמריקאים דוגמת carters ואף ralph lauren, ולהנות מהסיילים האמריקאיים. בנוסף תוכלו להנות ממותגים שאינם נמכרים בישראל, וגם אם כן, פשוט להנות מהנחות של עשרות אחוזים ביחס למחיר המקומי.

2. רכישת אביזרים לתינוקות בחו״ל

בעוד שהזמנת אביזרים לסלולארי הפכו להיות מזמן דבר שבשגרה, רובנו עדיין לא פועלים בצורה זהה כשזה מגיע לאביזרי תינוקות. השוק האירופאי מציע לנו לא מעט מן המותגים הבינ״ל הנמכרים בארץ במחירים נמוכים פי עשרות מונים, נוסף על כך השוק האמריקאי יחשוף אתכם לחברות שאינן משווקות בשוק המקומי.

הגרסה הבריטית של ebay תפתח בפניכם את האופציה לרכוש בקבוקים, מוצצים, משאבת חלב ועוד בעשרות אחוזים פחות מהמחיר בארץ. תוכלו למצוא את מגוון מוצרי avent ו-tommee tippee על שלל מוצריהם במחירים נמוכים בעשרות אחוזים. הזמנה ממותגים בארה״ב – בדומה למוצרי הלבשה, גם כאן ניתן לעשות שימוש בחברות שמציעות שירות שילוח לארץ למוצרים שנרכשו בארה״ב. תוכלו להנות ממותגים שאינם נמכרים בארץ, דוגמת SKIP HOP, ובאילו שכן נמכרים, תוכלו להנות ממחיר נמוך באופן משמעותי.

3. בחירת הרכב הנכון עבורכם

העובדה כי עולל חדש בדרך, אינה מחייבת אתכם לרכוש רכב משפחתי וכיום ישנן אלטרנטיבות שיאפשרו מחד לחסוך עבורכם לא מעט כסף ומאידך לקבל רכב חדיש ובטיחותי יותר. אם אתם מתניידים כיום בסופר מיני מודרנית, תחשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים להחליף אותה. בעידן בו אנו נוטים להחליף את רכבנו אחת ל3 שנים, אין הצדקה למשפחתית מודרנית למשפחה הצעירה.

סופר מיני – רכבי סופר מיני מדורניים מקבילים במרחב הפנימי למשפחתיות של לפני עשור – תא מטען של 300 ליטר שמספיק לעגלה ומספר תיקים, וההתניידות היומיומית עצמה ברכב סופר מיני מודרנית תספק את המשפחה הצעירה. בחירה ברכב סופר מיני תאפשר לכם לקנות רכב חדיש ובטיחותי יותר באותו התקציב או לחלופין לחסוך עשרות אלפי שקלים לעומת רכב משפחתי מאותו שנתון, נוסף על כך רכב שכזה יחסוך לא מעט כספים בהחזקה השנתית כאשר ההוצאות על אגרה שנתית, ביטוחים והוצאות הדלק יהיו נמוכות יותר. בחירה ברכב עם תיבת הילוכים ידנית תאפשר אף היא חסכון נוסף בעלות הרכישה ובעלויות האחזקה.

תת משפחתית או סופר מיני סטיישן- לאלו שנפח המטען ברכבי הסופר מיני אינו מספק ניתן לפנות אל דגמי התת-משפחתיות והסופר מיני סטיישן או סדאן.

4. הצטרפו לקבוצות רכישה בפייסבוק

ברשת החברתית תוכלו למצוא מגוון רחב של קבוצות שמטרתן להתאגד לשם רכישה, או לחלופין לחלוק קופונים בצורה הדדית. אלו יעזרו לכם להוזיל עלויות למוצרים שבכוונתם לרכוש.

קניות קבוצתיות הפכו להיות הלהיט החם של השנים האחרונות ואת רובן אנו מכירים מאתרי הקופונים. ברשת החברתית המצב דומה כאשר קבוצות הורים מתאגדת יחדיו ומגדילה את כח הקנייה אל מול היבואנים ורשתות השווק. תוכלו למצוא בקבוצות בפייסבוק הצעות למגוון רחב של מוצרים שאולי חלקם תואמים את רשימת הקניות שלכם.

קופוני הנחה לרכישת ברחבי הרשת – אם ניקח את דוגמת next מהסעיף הראשון, next מקפידה לתת קופון לכל לקוח לגיוס לקוחות חדשים. ברשת החברתית תוכלו להנות מקופון ברכישתכם הראשונה ולחזור לשתף קופון להורים נוספים.

5. רכישת מוצרים באילת

רכישת מוצרי הבסיס דוגמת עגלה, סל-קל/כסא בטיחות ועוד, מסתכמת באלפי שקלים. על מנת לחסוך לא מעט בעלויות הרכישה של כל אלו, תוכלו לנצל את הנופש השנתי בעיר הנופש הדרומית לרכישת מגוון מוצרים ולהנות מהנחה שמסתכמת כיום ב18%.

6. קניה באתרי קופונים ודילים

לא מעט פעמים הרבה יותר משתלם לקנות מוצרים בארץ מאשר בחול,

לדוגמא מוצרים מעל 75$ אשר מחוייבים במכס בעלות נוספת, מוצרים כבדים, או מוצרים שאנו לא יכולים להמתין יותר מחודש ורוצים אותם כאן ועכשיו!

שלושת האתר המומלצים שלנו הם גרופון וואלה שופס ומאני דיל

7. מי אמר שלהזמין בעל מקצוע זה עסק יקר?

באתר מאני דיל מצאנו בעלי מקצוע במחיר קבוע וידוע מראש! שווה לנסות :-)

הערות: השאר תגובה

* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.